#1 2008-05-20 21:10:07

Molten

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 3
Punktów :   

RB

Mam małą propozycje.
Proponuje organizować RB co tydzień i o danej porze.
Do tego niezbędni są destro (co najmniej 3 aktywnych).
Co wy na to?


                  Pozdro Molten

Offline

 

#2 2008-05-20 21:51:40

Tentin

Admin

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 26
Punktów :   

Re: RB

prosze bardzo możemy coś takiego zrobić^^ tylko ja nie organizuje (załamałam sie po ostatnim RB)

Offline

 

#3 2008-05-21 16:12:08

OGMX

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 64
Punktów :   

Re: RB

po ostatnim?:> zalezy ktore bylo ostatnie ale to ktore mi kazali organizowac bylo jak to powiedzial Harev: Sodomą i Gomorą xD

tam o DD bym sie nie martwil bo tego to akurat najwiecej jest ale zawsze brakuje na rajdach 2 rzeczy: Tanka i Heala...
i to raczej bylo by podstawa do rajdu ;p

(czytalem regulamin i wlasnie nie wiem czemu tam jest obowiazek expienie bufa i tanka, bo mozna by wywnioskowac ze to jakas gorsza klasa jest a w moim mniemaniu to jest rarytas w pt xD )

a optymalny sklad pt jest tez zalezny od rb... oczywiscie malo kiedy mozna wybrzydzac wiec zazwyczaj bierze sie to co jest pod reka xD

Offline

 

#4 2008-05-23 15:12:24

Tentin

Admin

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 26
Punktów :   

Re: RB

Aby iść na RB potrzeba dobrego Tanka oraz Helera (to jest podstawa) a jak nikt ich nie będzie koxal to w samotności sie źle koxa ... Jak nie będzie sie chciało koxak Tanka bądź helera nie będzie takich w klanie i dupa nie ma RB...
To samo odnosi sie na ustawki będz siege... w zamieszaniu jakie jest na takim siegu Tank musi wiedzieć o ma robić a wiec musi sie zgrać z resztą klanu czyli musi trenować razem.. jak tego nie bedzie to każdy co innego robi i tylko jest CHAOS

Offline

 

#5 2008-05-30 14:39:44

OGMX

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 64
Punktów :   

Re: RB

heh buff/heal raczej na brak pt na kox nie musza narzekac... bylo cos malo takich u nas ostatnio bylo... praktycznie jak nie bylo Dragona albo mlodego to nie bylo nikogo innego

choc widze ze ostatnio paru przybylo (szkoda ze potym jak zrobilem swojego SE T_T)

Offline

 

#6 2008-06-01 21:00:04

jebakov

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: RB

Do klanu dołączył ostatnio DarkCardinal jedyny bisheK , oj i koxają go wszyscy a on nam pomaga mocno. Wszystko jest na bardzo dobrej drodze.

Tanki to coś czym możemy się poszczycić, może nie są super wykoxani, ale jak na poziom naszego klanu który się rozwija to chłopaki na prawdę grają konkretne. PakoSM, oraz DeathSoul  i jest dwóch tankków. (którzy koxają bishka xD)

Do tego dochodzą ludzie z ally. I na prawdę można złożyć dwa mocne pt dogadać się z terminem i tyle.

Od razu przychodzą mi dwa pomysły. Zaprosić ally na nasze forum , a przynajmniej zrobić dział wspólny.

Problem jedyny jaki możee być to obecność online, ale (to jeszcze odnośnie RB) ale trzeba próbować coś działać, proponuję albo piątkowy wieczór, albo sobotnie przedpołudnie . 2 liderów party, złożyć wcześniejsze zapisy i powiedzieć kto idzie na 100%, bo jednak w połączeniu z ally może być więcej chętnych osób.

Dobra zmykam.

A tak na zakończenie już raz pisałem w klanie, porponuje ustalić jeden dzień w tygodniu i jedną godzinę, żebyśmy sobie na arenę wyskoczyli wspólnie i potrenowali. Przy wojnie z sabatem, może się to przydać i okazać fajną zabawą .

Peace all.

Offline

 

#7 2008-06-02 17:15:20

OGMX

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 64
Punktów :   

Re: RB

hmm trening na arenie bym bardzo chcial
zwlaszcza jakby znalazl sie na pojedynek jakis HE i Nuk bo z tymi raczej rzadko sie scieram...
zazwyczaj po lufe pchaja sie fighterzy w hvy ;p

co do rajdu to teraz z ally rzeczywiscie powinno byc wiecej osob

Offline

 

#8 2008-06-03 20:46:34

Zarbon

Admin

9143397
Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 144
Punktów :   

Re: RB

Jeśli chodzi o wypady na RB prosze podac info kiedy gdzie o której godzinie i najlepiej wybrac juz pare na raz... dać post pare dni w przód aby każdy sie z nim zapoznał i napisal kto bedzie a kto nie.

Dzis powstała wspólna stronka OwnAge << www.allyownage.yoyo.pl >> zalogować sie i tam pisać propozycje na RB aby całe alli wiedziało..

Treningi hmmm.. mi to sie podoba^^ można ustalić taki dzień ale to musiała by reszta uzgodnić bo nie każdemu może pasować
Mozna porobic ustawki w coloseum z naszym Ally


śmiał sie śmiał... lecz płonące buty wszak nie mogły sie już śmiać

Offline

 

#9 2008-06-07 10:45:18

OGMX

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 64
Punktów :   

Re: RB

tego rb na fp przydalo by sie ubic...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1gbteam.pun.pl www.iwonicz-zdroj.pun.pl www.oldtimerchojnow.pun.pl www.hewito.pun.pl www.teamxfighters.pun.pl